جلسه مشترک شرکت های حاضر در بیست و یکمین کنگره


جلسه مشترک شرکت های تجهیزات پزشکی ، دارویی و تصویربرداری با مسئولین برگزار کننده (کمیته علمی و اجرایی ) بیست و یکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق

 به گزارش روابط عمومی انجمن آتروسکلروز ایران، جلسه ای با حضور 70 شرکت تجهیزات پزشکی، دارویی وتصویر برداری ، ریاست کنگره دکتر مسعود قاسمی ، دبیر علمی کنگره دکتر مسعود اسلامی و دبیر اجرایی کنگره مژده مزیدی در سالن VIP مرکز همایش های بین المللی برج میلاد ، روز شنبه مورخ 97/2/14 ساعت 10 صبح برگزار گردید.

  در ابتدا ریاست کنگره ضمن خوش آمد گویی به نمایندگان شرکت های تجهیزات پزشکی ، دارویی و تصویربرداری کشور وقدردانی از حمایت های این مجموعه در برگزاری کنگره های انجمن آتروسکلروز ایران توضیحاتی را در خصوص کنگره بیست ویکم و وجوه تمایز آن با کنگره های پیشین با حفظ دستاوردهای پیشین و حضورسخنرانان تخصصی خارجی و داخلی و تمرکز بیشتر در بیان پیشرفت های پزشکی کشور ابراز نمود.

  سپس دبیر علمی کنگره با اشاره به حفظ رشد علمی کشورو آشنایی پزشکان با روش های نوین درمانی با حضور در کنگره ها و همایش ها پزشکی ، درباره نحوه برنامه ریزی سخنرانی های علمی و برگزاری Work shop  های تخصصی و استقبال ناشی از برنامه های پژوهشی و آموزشی نیز مطالبی را عنوان کردند.

 در ادامه مزیدی دبیر اجرایی کنگره ضمن توضیح برنامه ریزی اجرایی کنگره و تاکید ارتقا بیشتر برنامه های اجرایی در جهت افزایش کیفی و کمی موضوعات مربوط به کنگره که در این مورد همکاری و همگامی شرکت های اسپانسر و حامی برای این کنگره و نقش برنامه ریزی ایشان مورد تاکید می باشد موارد دیگری را هم در خصوص اجرایWork shop  های تخصصی بیان کردند.

 براساس اصول متداول در برگزاری کنگره های انجمن آتروسکلروز ایران شرکت ها با ارائه پیشنهادات و ابراز تمایل برای تعیین محل و متراژ فضاهای نمایشگاهی مورد نظرشان وارد بحث و گفتگو شدند که مجموعه هایی از نیازهای تشخیصی و درمانی قلب و عروق کشوربه نحوه شایسته ای در دسترس شرکت کنندگان و بازدید کنندگان بیست ویکمین کنگره بین المللی تازهای قلب و عروق قرار گیرد.

 بیست ویکمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق از 29 مرداد لغایت 1 شهریور ماه 98 در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت www.iranathero.ir  و یا دبیرخانه انجمن 22387706 -021 تماس حاصل فرمایند.