آغاز ثبت نام بیست و دومین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق


به گزارش روابط عمومی انجمن آتروسکلروز ایران، مزیدی دبیر اجرایی بیست و دومین کنگره اعلام کرد :

از پزشکان و پرستاران علاقمند به حضور در بیست و دومین کنگره خواهشمند است جهت ثبت نام به وب سایت انجمن آترواسکلروز ایران با آدرس  www.congress.iranathero.ir بخش ثبت نام مراجعه فرمایند ، شایان ذکر است ، که بعد از اتمام فرآیند ثبت نام ، کد تایید ثبت نام از طریق پیامک، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ثبت نام  بیست و دومین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق هم اکنون از طریق سیستم نرم افزاری اینترنتی و با امکان پرداخت آنلاین از طریق کارتهای بانکی شبکه شتاب در دسترس پزشکان و پرستاران محترم می باشد.

 قابل ذکر است افرادی که قبل از برگزاری کنگره ، حداکثر تا تاریخ 15 مهر ماه موفق به ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی شوند، در زمان برگزاری کنگره به سهولت می توانند از طریق سیستم های صدور کارت مکانیزه ، نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند . در سیستم صدور کارت مکانیزه ، شرکت کنندگان محترم قادر خواهند بود با QR Code و یا بارکد ثبت نام ، کارت کنگره را دریافت نمایند و همچنین عزیزانی که موفق به ثبت نام قبل از برگزاری کنگره نشده اند، می توانند بصورت حضوری در زمان کنگره، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نموده و از امتیاز باز آموزی این کنگره بهره مند شوند .

***  بیست و دومین کنگره بین المللی تازه های قلب وعروق با حضور محققان و متخصصان داخلی و خارجی در تاریخ  19 مهر لغایت22 مهر ماه 1401 درسالن همایش های برج میلاد برگزار می شود.

 علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن به شماره 22387706 _021 تماس حاصل فرمایند.